poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Nowe strony

Tym razem przerwa w pisaniu bloga była dość długa - złożyły się na to ważne wydarzenia w moim życiu i po trosze, przyznam bez żadnego ściemniania, nieco lenistwa (ale też związanego z moją nową sytuacją rodzinną). Bardzo przepraszam za to Was wszystkich i obiecuję, że teraz postaram się częściej wrzucać nowe zdjęcia lub recenzje.

Na blogu możecie zauważyć nowe zakładki, m.in. INNE TEKSTY. Na tej stronie chcę zamieszczać linki do moich tekstów, które wiszą w sieci na różnych portalach - czy to recenzje książek, których nie chcę powielać na blogu, czy też teksty nagrodzone w konkursach.

Drugą nową zakładką jest POLECAM. Tutaj z kolei będą znajdowały się linki do stron, które z różnych względów polecam lub z którymi współpracuję. Mam nadzieję, że także Wam wydadzą się one ciekawe.

Ostatnia nowość to zakładka GDZIE KUPIĆ? Część moich wyrobów możecie kupić na aukcjach internetowych, a dzięki tej zakładce zostaniecie bezpośrednio do nich przekierowani. Jeśli jest coś, co Wam się szczególnie podoba, ale na aukcji tego nie ma, to piszcie proszę do mnie lub pozostawcie swój komentarz, a ja się z Wami skontaktuję.

Wkrótce na blogu zajdą kolejne zmiany, ale o tym będę informować Was na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe będą usuwane.