BLOG

Archeolog na co dzień, dyrektor Krennic od czasu do czasu - tak w wielkim skrócie można mnie opisać. Dzielę czas między fantastyczną pracę i fantastyczną pasję po drodze jeszcze ogarniając dwoje małych ksenomorfów i trójkę kotów.

Na tym blogu znajdziecie prawdziwy miszmasz różnych motywów - od fantastyki po wszelkiego rodzaju rękodzieło. Prezentuję tu różne własnoręcznie zrobione przedmioty, propsy czy repliki naczyń pradziejowych... Oprócz tego wrzucam recenzje książek (przede wszystkim fantastyki), moje artykuły i teksty, które publikuję na kilku portalach, ale chcę je mieć w jednym miejscu. Konwentowi bywalcy mogą przeczytać relacje z imprez, w których wzięłam udział.

Duża część bloga będzie poświęcona mojej największej miłości - Gwiezdnym wojnom. O nich piszę, wygłaszam prelekcje i żyję nimi niemal na co dzień. Postaram się o różnorodność, ale sami rozumiecie - czasami miłość wygrywa.

Mam nadzieję, że zostaniecie stałymi czytelnikami i spodoba się wam w tym moim zakątku Internetu. Jeśli macie jakieś uwagi czy chcielibyście przeczytać o czymś konkretnym - zostawcie komentarz lub napiszcie do mnie na Facebooku.


W tym miejscu chcę również poinformować, że wszystkie teksty oraz projekty zamieszczone na tym blogu są moją własnością (o ile nie napisałam inaczej), a ich wykorzystywanie bez mojej zgody jest zabronione.

PISZĄ O BLOGU:


Fantastyczne pluszaki (Bestiariusz.pl)


Wyszywane "Gwiezdne wojny" i inne gadżety (Bastion Polskich Fanów Star Wars)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze obraźliwe będą usuwane.