niedziela, 3 grudnia 2017

BLOG - REAKTYWACJA!

Po rocznej przerwie wreszcie dojrzałam do tego, by reaktywować bloga. Trochę mi tego pisania brakuje, chociaż nie powiem by te dwanaście miesięcy sprawiło, że całkowicie odcięłam się od pisania czegokolwiek - po prostu nieco zmienił się profil stukania w klawisze.

I tak, jak zmienił się profil mojego pisania, tak samo zmieni się profil bloga. Nadal będzie to miejsce dla geeków i wielbicieli fantastyki oraz różnego rękodzieła, jednak teraz mniej będzie recenzji, a więcej relacji z konwentów czy innych moich tekstów.

Z czego to wynika?

Moja roczna przerwa ma bezpośredni związek z moją pasją, a ściślej rzecz biorąc moją najstarszą miłością (a przynajmniej jedną z najstarszych), czyli z Gwiezdnymi wojnami. Przygasająca od jakiegoś czasu miłość do Sagi zapłonęła na nowo wraz z premierą filmu Łotr 1. Część z Was już zapewne wie, z czym to się u mnie wiąże, a jeśli ktoś nie wie, może zobaczyć poniżej:


ID 35980, czyli ja we własnej dyrektorskiej osobie.

Znów zaczęłam jeździć na konwenty, a wręcz bardziej udzielać się na nich - możecie posłuchać różnych gwiezdnowojennych prelekcji, które prowadzę wspólnie z Cathią lub samodzielnie. O Star Wars zaczęłam więcej czytać, a także pisać (o czym przekonacie się sami). Wreszcie zaczęłam spełniać swoje mniejsze lub większe marzenia i mam imperialny kostium, w którym reprezentuję na różnych imprezach legion 501. Można powiedzieć, że Rogue One diametralnie zmienił moje życie i nie będzie to ryzykowna teza ;)

Tak więc możecie spodziewać się większej ilości postów dotyczących Gwiezdnych wojen czy konwentowych relacji. Nie zabraknie zdjęć z tych imprez, ale nie zabraknie też innych wpisów dotyczących rękodzieła czy przygotowywania dodatków do mojego stroju.

Mam nadzieję, że ta zmiana przypadnie Wam do gustu.

Pierwszy bardziej konkretny wpis, już za kilka dni.


1 komentarz:

  1. Czyli Gwiezdne Wojny motywują:) A przy okazji można wykorzystać hype do szerszego dotarcia do odbiorcy. BTW - ja też ostatnio nie mogę się opędzić od newsów w tematyce Star Wars, bo teraz Porg i Chewbacca wychodzą wręcz z lodówki:)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze obraźliwe będą usuwane.