sobota, 14 grudnia 2013

Nowe "mhroczne" wyszywanki

Dawno nie pokazywałam nowych wyszywanek, bo za bardzo nie miałam czasu ani chęci, żeby stworzyć coś nowego. Ale ostatnio udało się nadrobić zaległości i wreszcie skończyć prace, które gdzieś tam były schowane i nieukończone (zima i długie wieczory sprzyjają wyszywaniu).

Pierwszym obrazkiem, jaki dziś Wam zaprezentuję, jest Dalek w kolorze czerwonym. Prawdopodobnie powstanie z niego poduszka, tak jak poprzednio, ale to pewnie dopiero w okolicy Nowego Roku.


Druga praca to Darth Vader. Wyszywanka nie jest zbyt duża, ale wreszcie udało mi się znaleźć projekt, na którym Vader wygląda jak Vader - ciężko wyszyć jego hełm by przypominał jego samego, a nie jakąś karykaturę.


Trzecia wyszywanka to Cthulhu. Dobrych projektów haftu krzyżykowego  Mackowatego też jest jak na lekarstwo - albo są mało szczegółowe, albo infantylne. Ten poniżej spodobał mi się najbardziej. Tutaj jest wersja bez kolorów...


... A tutaj już ukończona. Prawdopodobnie ten obrazek również będzie wykorzystany na poduszkę.


A na koniec Cthulhu w wersji infantylnej. Nie do końca dobrze dobrałam kolory (macki są słabo widoczne), ale następnym razem już będę wiedziała, jakie odcienie zieleni najlepiej wykorzystać.


Tyle nowych wyszywanek. Część z nich (te małe) wykorzystam jako... ozdoby choinkowe. Będą ciekawym dodatkiem do smoczych bombek i misiów :)

2 komentarze:

  1. Było już "gotuj z Cthulhu". Teraz czas na "wyszywaj z Cthulhu" : ) Świetny pomysł i wykonanie : )

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki :) Za kilka dni będzie "choinka z Cthulhu i Darthem Vaderem" :)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze obraźliwe będą usuwane.