czwartek, 22 października 2020

Project Stardust - wyjątkowy kalendarz dla fanów "Gwiezdnych wojen"

Jak wiecie, od jakiegoś czasu zajmuję się fotografią figurkową oraz robieniem dioram do figurek w skali 1/12. Moja aktywność kryje się pod terminem Project Stardust i mam z niej naprawdę wiele satysfakcji. Dlatego postanowiłam pójść o krok dalej.


Zachęcona pozytywnym odbiorem zdjęć postanowiłam przygotować coś wyjątkowego - kalendarz ścienny na 2021 rok. Wybrałam dwanaście (w zasadzie trzynaście) najciekawszych zdjęć i... oto jest! Poniżej prezentuję przykładowe grafiki.

Jeśli podoba Wam się pomysł, chcecie mieć taki wyjątkowy kalendarz lub obdarować kogoś bliskiego (Mikołajki i Gwiazdka już niedługo!) możecie go zamówić. Na trzynastu kartkach (kreda błysk 170 g, format A3) znajdują się zdjęcia, które po wykorzystaniu kalendarza  można wyciąć i oprawić w ramkę by zdobiły wasze gwiezdnowojenne kolekcje. Każdy kalendarz jest numerowany, a ilość ograniczona.

Koszt to tylko 50 zł plus przesyłka, a możecie sprawić radość sobie lub bliskim fanom Star Wars.

Jak zamawiać?

Napiszcie komentarz pod tym wpisem i wyślijcie wiadomość na adres: magdalena.stawniak@gmail.com Na każdego maila odpowiem i przekażę wszelkie potrzebne informacje.
2 komentarze:

Komentarze obraźliwe będą usuwane.