niedziela, 5 stycznia 2014

Geekwoman kończy roczek!

Dzisiaj mija rok od momentu, gdy usiadłam przy klawiaturze i napisałam pierwszego posta, powołując tym samym do życia blog "Geekwoman".


W trakcie pierwszego roku istnienia bloga wiele zmieniło się w moim życiu prywatnym, co bardzo wpłynęło między innymi na częstotliwość dodawania postów. Początkowo blog miał mieć nieco inną formę, ale z biegiem czasu nieco ewoluował, przez co ostatnio stał się bardziej blogiem recenzenckim niż typowo rękodzielniczym. Myślę jednak, że nadal zachował pierwotnego ducha i każdy geek znajdzie tutaj coś dla siebie.

Ilość postów, które w tym pierwszym roku dodałam nie jest imponująca - raptem 65 - ale wychodzę z założenia, że co za dużo, to nie zdrowo i lepiej pisać rzadziej, ale konkretnie i ciekawie, niż częściej i o niczym szczególnym. Postaram się poprawić w tym roku statystykę, ale uprzedzam, że nie będę robić nic na siłę. Nie martwcie się jednak - zrobię wszystko, by blog funkcjonował lepiej i był jeszcze ciekawszy.Czego sobie życzę w drugim roku funkcjonowania bloga? Więcej czasu na jego prowadzenie i masy pomysłów oraz tekstów, którymi będę mogła się z Wami podzielić. No i Czytelników, bo bez Was ten blog nie ma racji bytu.

A Wam życzę, by moje posty były częstsze i ciekawsze i żebyście nadal chętnie tu zaglądali :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe będą usuwane.