wtorek, 10 czerwca 2014

Czas zmian

Moi Drodzy,

Już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem niemal kompletnego przemodelowania bloga, ale - jak to zwykle bywa - wciąż coś mi w tym przeszkadzało. Jednak dzisiaj nadszedł Czas Zmian ;)

Jak widzicie, blog ma nową szatę graficzną, a także wymyślone przeze mnie logo, które w zamyśle ma odzwierciedlać treść, z jaką tutaj można się zapoznać.

Ale to nie koniec zmian. Już od następnej recenzji chcę wprowadzić nowe, ciekawsze zdjęcia książek i gier - zdjęcia, których kompozycja będzie przedstawiała samą książkę, a także coś, co z daną pozycją mi się skojarzyło po lekturze/wysłuchaniu/zagraniu, coś charakterystyczneg dla treści. Mam nadzieję, że będzie to dla Was ciekawe urozmaicenie w natłoku innych blogowych recenzji.

Ostatnią "nowością", którą zapewne zauważyliście, ponieważ działa od jakiegoś czasu, jest pełen tekst recenzji zamieszczony w poście (dotychczas był tylko fragment i odnośnik do ciągu dalszego, który to znajdował się na danym portalu). Teraz link do oryginalnego tekstu znajduje się na końcu posta tuż pod recenzją.

To na razie tyle nowości. Pewnie z czasem znów coś się zmieni, ale o tym na pewno Was poinformuję. A tymczasem zachęcam do komentowania nowego "dizajnu".

1 komentarz:

Komentarze obraźliwe będą usuwane.